قوانین و مقررات وبسایت فروشگاه آلین

با نگاهی به قوانین و مقررات سایت، جواب خیلی از سوالات خود را خواهید گرفت.ولی چنانچه باز سوالی براتون پیش اومد،لطفا با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم رو از ما دریافت کنید. تو وبسایت آلین در صورت عدم رضایت از کیفیت، امکان مرجوع کردن محصولات به تولید کننده ، بدون هزینه برای شما وجود دارد. با هرگونه استفاده از محصولات آلین، درصورت نیاز حتما با پزشکتون مشورت کنید، آلین تعهد و مسئولیتی در قبال خواص و عوارض هر محصول ندارد.

شرایط مرجوع کردن محصولات آلین:

خریدار امکان این را دارد که ظرف 7 روز، بعد از دریافت محصول خود، چنانچه کیفیت محصول مطابق با معیارهای کیفی نوشته شده روی صفحه محصول نبود و عدم مطابقتی در اطلاعات محصول با چیزی که مشتری گرفته دیده بشود! از طریق شماره زیر با ما تماس گرفته تا اقدامات لازم انجام شود.

شماره تماس آلین: 09353993495

پس از مرجوع کردن، شما میتوانید محصول دیگر رو (هم قیمت با سفارش قبلی تون) مجددا انتخاب کنید وسفارش بدین یا اصل مبلغ پرداختی برای شما حواله شود.

راهنمای مرجوع کردن:

بعد از تماس با پشتیبانی، محصول رو به آدرسی که از طرف پشتیبان داده می شود.دقیقا مطابق با شرایطی که به دستتون رسیده، ارسال کرده و رسید پست رو از طریق پشتیبانی آنلاین برای ما ارسال میکنید، در صورتی که درخواست برگشت پولتون دارید شماره شبا هم برای ما ارسال کنید. مبلغ حداکثر 3 روز کاری به دست شما خواهد رسید، تمام هزینه های مرجوع کردن محصول با آلین میباشد.

مدت زمان ارسال محصولات آلین برای تهرانی‌های عزیز:

سفارشات تهران، چنانچه قبل از ساعت 15 ثبت انجام شود، روز بعد پردازش انبار انجام شده و چنانچه بعد از 15 ثبت شود دو روز بعد پردازش انبار انجام می‌شود. (روز پردازش انبار جزو زمان ارسال نیست)

مدت زمان لازم برای تحویل سفارشات تهران حدود 24 الی 48 ساعت.

چنانچه در روز پنجشنبه سفارشی ثبت می‌کنید اگر قبل از ساعت 10 ثبت انجام شود، روز بعد پردازش انبار انجام می‌شود و چنانچه بعد از ساعت 10 ثبت شود، دو روز بعد پردازش انبار انجام خواهد شد.

روزهای تعطیل پردازش و ارسال سفارشات انجام نمی‌شود.

مدت زمان ارسال محصولات آلین برای ساکنین عزیز سایر شهرهای ایران:

مطابق قوانین پست جمهوری اسلامی ایران ارسال بسته ها به شهرستان ها انجام خواهد شد و مدت زمان لازم برای تحویل سفارشات برای شهرستان مطابق تعهد زمانی شرکت پست (حدود 7 روز) است.

شرایط ارسال رایگان:

داخل دهکده آلین اگه مبلغ خریدتون بالای 300 هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

Item added to cart.
0 items - تومان